X

Panel logowania

Hasło

Nie masz konta zarejestruj się.

Zapomniałeś hasła kliknijtutaj.

Przypomnij hasło:

Twój e-mail :

Przejdź do Logowania.

X

Formularz rejestracji:

Hasło* :
Powtórz hasło* :
Imię* :
Nazwisko* :
Adres Email* :
Firma* :
NIP :
Miejscowość* :
Kod* :
Ulica* :
Telefon :
Lider w produkcji kalibratorów
unia język polskijęzyk angielski

Rada Nadzorcza

Przedsiębiorstwa Wdrożeniowego INMEL Sp. z o. o. w Zielonej Górze

poszukuje kandydata  na stanowisko Dyrektora Zarządzającego

  1. Wymagania:

wykształcenie wyższe – preferowane techniczne: elektronika,

 elektrotechnika, energetyka,

5-letnie doświadczenie w prowadzeniu podmiotu gospodarczego lub

 wydzielonej jego części,

znajomość języka angielskiego,

znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania

 podmiotów gospodarczych (Kodeks handlowy, Kodeks pracy, Kodeks

 cywilny, wymagań  ZUS i US)

kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w realizacji zadań,

umiejętność kierowania zespołem ludzkim i zarządzania zasobami

 produkcyjnymi,

  1. Zakres obowiązków:

prowadzenie spraw Spółki i zarządzanie jej majątkiem,

• reprezentowanie Spółki wobec osób trzecich zgodnie z kodeksem

           handlowym i Umową Spółki,

• śledzenie potrzeb rynku, trendów rozwojowych i otoczenia

           konkurencyjnego,

• analiza informacji rynkowych i opracowywanie kierunków rozwoju

           Spółki, jej produktów i usług,

• kreowanie wizerunku marki.

  1. Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  menedżerski,

możliwość rozwoju zawodowego,

premię uznaniową, zależną od rocznych wyników ekonomiczno-

      finansowych Spółki,

  1. Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: inmel@inmel.com.pl

  1. Prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

poszukuje kandydata  na stanowisko METROLOG w laboratorium pomiarowym wielkości elektrycznych

znajomość technik pomiarowcyh w zakresie wzorcowań elektrycznej i
elektronicznej aparatury pomiarowej,

znajomość metod szacowania

umiejętność pracy w zespole.

prowadzenie wzorcowań aparatury pomiarowej zgodnie z przyjętymi procedurami i obowiązującym w laboratorium systemem jakości,

• emitowanie dokumentacji laboratorium zgodnie z przyjętymi procedurami,

• dbałość o stan techniczny wyposażenia laboratorium.

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

premię uznaniową.

  1. Kontakt:

Zapytanie dotyczy:
Oferta powinna zawierac: cenę
termin realizacji
warunki płatności
transport
szkolenie
okres gwarancji
świadectwa
okres ważności
Ofertę przesłać: emailem:
faxem:
pocztą:

*Imię i nazwisko
*Stanowisko
*Nazwa firmy
*Ulica
*Kod pocztowy
*Miasto
*Telefon
*Email
*Uwagi
captcha
refresh text

zamknij
*Stanowisko
*Ulica
*Miasto
*Telefon
*Email
*Uwagi
captcha

zamknij